Apartament Podoficerski

O naszym apartamencie

Apartament Oficerski jest jedynym tego typu miejscem w ścisłym centrum Puław, znajduje się w kamienicy wybudowanej w 1929 roku dla Podoficerów 2 Bat. Saperów Kaniowskich. Apartament z duszą, którą odkrywać będziecie już po przekroczeniu jego progu. Apartament przeszedł gruntowny remont w czerwcu 2020 r, udało się jednak zachować wszystkie historyczne elementy wyposażenia. Dodatkową atrakcję stanowi dwuosobowa sauna !.

W apartamencie znajduje się – kompletnie wyposażona kuchnia, z lodówką, płytą kuchenną, piekarnikiem, czajnikiem i ekspresem do kawy, jadalnia. – prywatną łazienką z prysznicem, sauną, suszarką do włosów i pralką. Wyposażenie obejmuje 2 telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, gramofon, podłogi wyłożono parkietem drewnianym oraz płytkami ceramicznymi. W głównym salonie do dyspozycji gości jest łóżko King Size(160 x 200 cm) z możliwością podziału na 2 x łóżka (80 x 200cm), dodatkowo na wyposażeniu pokoju jest rozkładana sofa, szafa oraz biurko do pracy.

W całym apartamencie dostępne są gniazdka USB. Ściśle współpracujemy z Willą Puławianką wszyscy goście apartamentu mają możliwość korzystania z atrakcji Willi(ogród, grill, miejsce na ognisko)

Kontakt z nami