Dla dużych

Willa Puławianka

Altana Śniadanie w altanie – a czemu nie. W naszej altanie jeszcze bardziej możecie cieszyć się naszym ogrodem, altana i jej wyposażenie zostały zaprojektowane tak by można było długo cieszyć się wspólną biesiadą.

zdjęcie-12

Grill i ognisko

Nie mogło zabraknąć grilla i ogniska.

zdjecie-14

Kawa / Herbata

Jak już wiecie nie jesteśmy dużym ośrodkiem, raczej takim całkiem małym. Chcemy jednak żebyście czuli się jak w domu, dla wszystkich naszych gości kawa i herbata gratis.

Piesze wędrówki

Podróże są nasza pasją, doradzimy wybór najciekawszych tras w okolicy. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach wybrać się w taka podróż samemu zorganizujemy Państwu zwiedzanie z przewodnikiem Puław, Kazimierza Dolnego lub Janowca.

kazimierzdolny

Rowery

Puławy i okolice dzięki zróżnicowaniu krajobrazu są doskonałym miejscem do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej (tereny zarówno nizinne, jak i wyżynne, lessowe wąwozy, dolina Wisły). W rejonie miasta znajduje się dużo oznakowanych i nieoznakowanych tras rowerowych. W naszej ofercie do wynajęcia rowery, oraz siodełka dla dziecka. Koszt wg. cennika. Posiadamy również do wynajęcia rykszę dla 2 dzieci. Doradzimy wybór najciekawszych tras, możemy również zorganizować wspólne wycieczki rowerowe po okolicy.

rower

Spływy Kajakowe

Nasze rzeki czekają na Was: Wisła, Wieprz, a może niedoceniana Kurówka. Wspólnie z Omega Expedition zorganizujemy Wam niezapomniany dzień na wodzie

zdjęcie-16

Narty

W okolicy Puław działa kilka czynnych zimą wyciągów narciarskich: Kazimierz Dolny, Celejów, Parchatka, Rąblów

wyciaginarciarskie

Wszelkie prawa zastrzeżone © Internetica 2015.
Projekt i wykonanie - internetica.pl